Contact

Wilt u een afspraak maken of meer informatie krijgen over een product? Bel ons op voor een afspraak.

Of vul het formulier in en wij contacteren u zo vlug mogelijk.

De velden met een asterisk zijn verplicht.

Ons team

 Filiep Hubrecht 

 E: filiep@hubrecht.be - T : 056 980 031 -  Verantwoordelijke productie en schadebeheer

 

 Karolien Hubrecht

E: karolien@hubrecht.be - T : 056 980 030 -Verantwoordelijke productie en boekhouding 

 

 Willem Van Wijnendaele

E: willem@hubrecht.be - T : 056 980 032 - Verantwoordelijke levensverzekeringen en beleggingen

 

 Kurt Vanderbeken

E: kurt@hubrecht.be - T: 056 980 033 - productie verzekeringen

 

 Angeline Parmentier

E: angeline@hubrecht.be - T: 056 980 034 - productie verzekeringen en schadebeheer

 

 Glenn Verbauwhede

E: glenn@hubrecht.be - T: 056 980 694 - productie verzekeringen

 

You must have Javascript enabled to use this form.

Verzekeringswinkel Hubrecht

Kortrijkstraat 149
8560 Wevelgem

Telefoonnummer: 056 41 46 68
E-mail: verzekeringswinkel@hubrecht.be

Openingsuren:

Maandag - Donderdag

08:30 - 12:00 en 13:00 - 18:00 

Vrijdag

08:30 - 12:00 en 13:00 - 18:00

 Zaterdag

Op afspraak

FSMA: 019631 A-cB
KBO: 0426172270